Sesja rodzinna zwycięzców naszego konkursu!

Minęło mnóstwo czasu od naszego poprzedniego wpisu – przepraszamy! Na swoje usprawiedliwienie możemy jedynie powiedzieć, że mamy przez ostatnie tygodnie mnóstwo pracy. Mniej lub bardziej planowane sesje zdjęciowe, reportaże ślubne i zdjęcia plenerowe… Ale właśnie na to liczyliśmy! Jest intensywnie, ciekawie i nie ma nawet chwili na nudę! Wpisy na blogu zaczną się już wkrótce pojawiać bardziej regularnie – w końcu w Strefie Klienta już jest umieszczonych kilka ciekawiutkich wpisów i galerii.
Tymczasem, wróćmy do powodu, dla którego rozpocząłem tworzenie tego wpisu – a jest nim sesja niezwykła! Z okazji walentynek zorganizowaliśmy na Facebooku prosty konkurs, którego zwycięzcami zostali Kasia, Piotrek i Pawełek – gratulacje! Korzystając z cudownej pogody, którą mieliśmy kilka dni temu wybraliśmy się razem na sesję zdjęciową w plenerze – cała rodzina, w świetnych nastrojach i pełni sił. Było fantastycznie, z takimi pozytywnie zakręconymi i wiecznie uśmiechniętymi ludźmi zdjęcia robi się po prostu cudownie a kadry wypełniają się same po brzegi szczęściem! Oczywiście nie możemy się nie pochwalić chociaż kilkoma zdjęciami – znajdziecie je już tylko odrobinkę niżej.
A z tą trójką spotkamy się pewnie jeszcze nie raz!

 • Szczeliniec – na długo utkwi nam w pamięci! oraz parę słów o tym, co u nas…
  Szczeliniec – na długo utkwi nam w pamięci! oraz parę słów o tym, co u nas…
 • Wspomnienia pleneru z Olą i Piotrkiem
  Wspomnienia pleneru z Olą i Piotrkiem
 • Kilka zdjęć z pleneru z Sylwią i Pawłem
  Kilka zdjęć z pleneru z Sylwią i Pawłem
 • Sylwia i Paweł – szpaler i białe gołąbki będą mi przypominały o Waszym weselu
  Sylwia i Paweł – szpaler i białe gołąbki będą mi przypominały o Waszym weselu

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz skorzystać z następujących HTML znaczników i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>