Szczeliniec – na długo utkwi nam w pamięci! oraz parę słów o tym, co u nas…

Ale długo nas tutaj nie było… Chyba jednak lepiej nam wychodzi robienie zdjęć, niż prowadzenie bloga. Wciąż obiecujemy sobie częstsze i bardziej aktywne blogowanie, ale za każdym pojawia się coś ważniejszego, pilniejszego. Na szczęście (o ile można to tak nazwać) trwa międzysezonowa przerwa – możemy złapać oddech, uporządkować wiele spraw i przygotować się do zbliżających się ślubów. I chociaż wiemy, że już wkrótce czeka nas mnóstwo pracy – soboty reportażowe, spędzone w biegu z aparatami, w nieustającej pogoni za ważnymi momentami i interesującymi kadrami; niedziele plenerowe, chociaż spokojniejsze, wyluzowane i wypełnione uśmiechami, to na ogół spędzone poza domem, kreatywnie, z naszymi kochanymi parami; pozostałe dni tygodnia to szaleństwo obróbki, selekcja, konwertowanie i śmiganie suwaczkami – to wręcz nie możemy się tego doczekać!

Tych z Was, którzy nie mieli okazji odwiedzić naszego profilu na Facebooku – zapraszamy! Niedawno skończyliśmy konkurs, gdzie dwie osoby wygrały zupełnie darmowe sesje plenerowe. Na pewno w przyszłości zorganizujemy kolejne! Teraz tylko czekamy na zakończenie zimy. Niech ta wiosna w końcu przyjdzie, będziemy mogli w pełni skorzystać z ciepłych i wypełnionych kolorami dni i sprawić, by zdjęcia zrobione naszym zwycięzcom przez długi czas wywoływały uśmiech na twarzach.

W tym przydługawym wstępie chcieli byśmy wspomnieć o jeszcze jednej, bardzo ważnej sprawie – szczerze gratulujemy jeszcze raz wszystkim parom, które są w ciąży! Nawet nie wiecie, jak bardzo cieszymy się z Waszego szczęścia. Mieliśmy okazję widzieć, jak bardzo się kochacie a teraz, już wkrótce, na świecie pojawią się owoce Waszej miłości. To jest cudowne! a my już wkrótce wprowadzimy oddzielne części na naszej stronie – poświęcone właśnie ciążom i sesjom brzuszkowym oraz zdjęciom niemowlaczków!

Wróćmy może jednak do sesji na Szczelińcu, ponieważ była ona dla nas pod kilkoma względami naprawdę niezwykłym przeżyciem. Po pierwsze – uwielbiamy Szczeliniec! Nie ważne, czy zimą czy latem, zawsze wygląda pięknie, jest miejscem wyjątkowym. Do tego, mieliśmy przyjemność robić zdjęcia w plenerze fantastycznym ludziom! Oj, patrząc na nich człowiek od razu widzi, jak mocne uczucie ich łączy, jak bardzo są w siebie wpatrzeni, jak bardzo razem szczęśliwi. Mamy nadzieję, że zdjęcia, które znajdziecie już za chwilkę, troszkę poniżej, chociaż w części oddają ich emocje. Spędziliśmy razem mnóstwo czasu, przeszliśmy kawał drogi i dzięki Wam poznaliśmy cudowną restaurację w Kudowie – dziękujemy! To, co ważne i o czym będziemy pamiętali, to również szalona pogoda – bo jak inaczej można powiedzieć o ostatnim dniu października, który był wypełniony słońcem wtedy, kiedy słońca potrzebowaliśmy a zaskoczył nas gęstą mgłą wtedy, gdy ona idealnie do miejsca pasowała? Było cudownie a my po raz kolejny utwierdziliśmy się w przekonaniu, że spośród wszystkich miejsc na świecie – najbardziej kochamy góry!

Rachelo – chciałem powiedzieć, że uwielbiam Twoje makro – są świetne! mam też nadzieję, że jeszcze kiedyś się wszyscy spotkamy 🙂

A już wkrótce (przy czym tym razem wkrótce oznacza wkrótce raczej w niedalekiej przyszłości) pokażemy zbiór zdjęć z wesela tejże wspaniałej pary – a uwierzcie, działo się, nawet Elvis nas odwiedził!

 

 • Wspomnienia pleneru z Olą i Piotrkiem
  Wspomnienia pleneru z Olą i Piotrkiem
 • Kilka zdjęć z pleneru z Sylwią i Pawłem
  Kilka zdjęć z pleneru z Sylwią i Pawłem
 • Sylwia i Paweł – szpaler i białe gołąbki będą mi przypominały o Waszym weselu
  Sylwia i Paweł – szpaler i białe gołąbki będą mi przypominały o Waszym weselu
 • Sesja rodzinna zwycięzców naszego konkursu!
  Sesja rodzinna zwycięzców naszego konkursu!

1 Komentarz. Jeśli masz ochotę - zostaw swój Komentarz:

 1. przez Karina

  Przepiękne zdjęcia!!! Jesteście naprawdę niesamowicie zdolni!!!! Pozdrawiam gorąco!!!

Zostaw Odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz skorzystać z następujących HTML znaczników i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>